Mercedes-Benz Phoenix 2045

Čau!

Šoreiz vēlos pastāstīt par savu šī brīža populārāko modeli: Mercedes Benz Phoenix 2045. Būvēts šī gada Lego Technic konkursam LEGO® TECHNIC MERCEDES-BENZ FUTURE TRUCK COMPETITION, kura tēma bija atspoguļot Mercedes Benz smago automašīnu 2045.gadā.

Lai gan sākumā gāja kā pa celmiem un pirmo es būvēju baļķu vedēju, tādā pašā mērogā kā šī gada flagmanis 42043 MERCEDES-BENZ AROCS 3245, kad es iesāku būvēt kabīni, sapratu, ka nebūs aršana. Modelis sanāca līdzīgs Arocs, pie kura pieķēries Xzibit un Pimp My Ride komanda, nolēmu, ka jāsāk no jauna. 

Līdz konkursa noslēgumam bija palicis nedaudz vairāk par nedēļu, pirmās (ne)veiklās skices blociņā, nedaudz iedvesmas no tikko prezentētā Mercedes-Benz Concept IAA un darbs sākās no jauna, katru vakaru veltot 3-4 stundas.

Pēc šāda - nedēļas gara maratona rezultāts mani apmierināja. Formas izdevās tādas, kādas tās biju iedomājies, vienīgo problēmu sagādāja kabīnes jumts, man vienkārši vairs nebija baltu detaļu, lai to uztaisītu lielāku.

Viss kas bija atlicis, lai piedalītos konkursā bija pāris foršas bildes interesantā vidē, izdomāts apraksts un pati pieteikšanās konkursam. Kad tas bija izdarīts, sākās nepacietīga rezultātu gaidīšana :D

Modelim ir šādas funkcijas:

  • Modelis ir radio vadāms
  • Aizmugurējā piedziņa
  • Neatkarīgā piekare
  • Atveramas durvis (nav pati jēdzīgākā funkcija :D)

Un kā man veicās konkursā?

Manam modelim izdevās izcīnīt pirmo vietu (links uz Rebrick), es saņēmu lielisku balvu no Lego kompānijas un uzvarētāja sertifikātu :)

Nu un tagad izskatās, ka šo modeli kādu laiku nejaukšu ārā, lai arī kā man vajag tajā esošās detaļas citu modeļu būvēšanai :D Lepni stāv uz plaukta un priecē acis gan man, gan ciemiņiem.

Nebaidies sapņot, piedalies konkursos, izaicini savu fantāziju un būvē!