Lego Creator 31024-Viens komplekts, nebeidzamas iespējas

Rodster-pirmais modelis, ko uzbūvēju. Nemēģināju nemaz likt oficiālos modeļus pēc instrukcijām, uzreiz ķēros pie pašizdomātu dizainu radīšanas. Rodster ir zems, plats ar dinamiski agresīvām dizaina iezīmēt. Modeļa odziņa noteikti ir priekšas dizains ar lenķī veidotām detļām.

Sacīkšu auto noteikti ir viens no vienkāršakajiem dizainiem, ko iespējams veidot no Lego klucīšiem- viss, kas jādara, jāuzbūvē sportiska tipa virsbūve, jāpiemet klāt kāds spoilers un lieta darīta. Iepazīstot klucīšu krājumu komplektā tā arī darīju, sāku ar vienkāršiem būvējumiem, tamdēļ kā otrais alternate modelis seko šis sacīkšu auto. Kā interesantākās iezīmes jāmin slīpā lenķī pievienots priekšas panemis, kā arī kabīnes jumta konstrukcija.

Trešais modelis ir šis sporta auto. Kopumā man šis liekas visneizteiksmīgākais no visiem uztaisītajiem modeļiem, bet vismaz dažas ineresantas klucīšu lietošanas tehnikas tas atklāja, piemēram vējstikls ir viedots pavisam interesanti savienojot caurspīdīgās detaļas. 

Kravas kastes auto ir veidots klasisku amerikāņu pick-up stilistikā, ar daudz apaļotām līnijām. Veiksmīgi sabalansēta krāsu shēma- sarkana visrbūve, melns jumts un visu atsvaidzinoši brūna kravas kaste. Kopumā modelis ir sēdināti zems, tā radot dinamisku iespaidu.

Sedans. Šis bija izaicinošs būvējums no detaļu resursa viedokļa. Jo ir gan veiskmīgi jāizveido virsbūve, kā arī jāatrod veids, kā smuki uzlikt jumtu. Ar ierobežotu klucīšu arsenālu formas un krāsu ziņā vienmēr ir jāpiedomā pie šī izaicinājuma atrisināšanas. Priekšējā kapota klucīši ir pievienoti otrādi, gan jautrības pēc, gan arī tamdēļ, ka komplektā nav bezgalīgs daudzums gludo tiles klucīšu, un tad otrādveida pievienošana ir veids kā iegūt gludu virsmu.

 

Tricikls. Uzbūvēt kaut ko uz mazāk kā 4ratiem un ar grozāmu stūri ir interesants izaicinājums ar ierobežotiem detaļu resursiem. Tā tapa šis Tricikls.

Tailwing vagons. Stilistikas ziņā šis modelis ir īsts mikslis- formas ziņā veidots iespaidojoties no klasiskiem amerikāņu šosejas kuģiem, zems un plats, bet tanī pat laikā dizaina detaļas ir moderna veida. Apmēram, ja Cadillac izlemtu modern klasisku auto, tad tas varētu šādi izskatīties.

Low rider jebšu ZemBraucējs :D Uz iepriekšējā alternate modeļa bāzes izveidota tīra klasiskā amerikāņu kupeja- zema, plata, ar aizsegtiem aizmugurējiem ratiem un spārnveida paneļiem.

Formula 1. Tehniskā ziņā ļoti interesants modelis, daudz snot un sarežģītu klucīšu savienojumu, lai dabūtu vajadzīgo formu. Ja parasti man patīk auto dizaina detaļas izdomāt pašam, tad šajā gadījumā atveidojamais modelis bija fiksēts- mūsdienīgas formas Formula 1 auto.

Desmitais alternate modelis- bezceļu auto. Šis modelis izceļas ar tehnisku klucīšu savienojumu stingrību. Komplektā nav 6 platuma vējstikls, tamdēļu tika izmantota intersanta caurspīdīgo detaļu savienošana, lai dabūtu 6 platuma logu. Kā arī modelim ir knifs, ka aizmugures daļu var noņemt nost, un tad modelis pārtop par pickup auto.

Tas pats modelis, bet ar pārveidotu priekšas dizainu.

Wildcat jebšu Savvaļas Kaķis. Šis modelis ir kā moderna veida hot rod. Agresīvas formas ielu braukšanas zvērs. Modelim ir interesantas tehnikas priekšdaļa, kā arī kaut kur jau redzēta tipa savienojuma vējstikls.

Smagais auto. Dizains izstrādāts, lai ietvertu sevī tipiskas kravas auto detaļas. Nav man iemīļoto slīpo plakņu, bet viss pildīts ar klasisku leņķu klucīšu savienojumiem. Kabīnes durvis atveramas. Modelis piedalījās Bricklink Alternate konkursā un skatītāju balsojuma rezultātā ieguva 3-šo vietu.

Cybercar jebšu nākotnes auto. Futūristisks daudzšķaitņainu virsbūves paneļu savienojumu izskats. Daļēji atgādina slaveno Tumbler no Betmena filmām.

Un šobrīd svaigākais veidojums, 14. jau pēc kārtas- Mercedes Pludmales Bagija koncepts. Nosaukums pasaka visu- šī ir moderna interpretācija par pludmales bagija tēmu, kura priekšējo radiatora resti rotā Mercedes logo.

Paldies par uzmanību!

Atslēgvārdi: