Latvijai beidzot savs LEGO internetveikals!!!

Latvijai beidzot savs oficiālais LEGO internetveikals!!!

Un tas vēl nav viss. No 23.augusta līdz 30.septembrim - iepērcies LEGO internetveikalā vai reģistrējies sūtot e-pastu uz WinaFlag@LEGO.com un piedalies ekskluzīva komplekta - Latvijas karogs - izlozē. Starp citu - komplekts nemaz nebūs nopērkams.

Sīkāka informācija par izlozes noteikumiem un jaunumiem Latvijas LEGO internetveikalu meklē šeit.

Noteikumi

Pārskats: Svinot jauno Latvijas lapas palaišanu, LEGO  Latvijas iedzīvotājiem piedāvā vienreizēju iespēju laimēt unikālu komplektu - Tavas valsts karogu. Tāds komplekts ir tikai viens un nav nopērkams. Šo izlozi organizē LEGO System A/S, Aastvej 1, 7190 Billunda, Dānija. Piedaloties šajā izlozē, dalībnieki automātiski piekrīt šiem noteikumiem.

Lai piedalītos izlozē, Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam un jābūt Latvijas iedzīvotājam. Ja tu esi darbinieks, partneris vai ģimenes loceklis LEGO grupas darbiniekam, tad Tev nav atļauts piedalīties šajā izlozē. Tāpat nav atļauts piedalīties izlozē jebkādai trešajai pusei, kas jebkādā veidā ir saistīta ar šīs izlozes veidošanu vai administrēšanu.

Lai piedalītos izlozē, sava dalība jāiesniedz laika periodā no 2018.gada 23.augusta līdz 2018.gada 30.septembrim (Izlozes Periods). Pieteikumi, kas saņemti pēc Izlozes Perioda, netiks pieņemti.

Kā kļūt par dalībnieku: Izlozes Perioda laikā iepērcies LEGO internetveikalā shop.LEGO.com. Kad pirkums ir pabeigts, Tu jau automātiski būsi reģistrēts izlozei. Alternatīvi, atsūti e-pasta vēstuli uz WinaFlag@LEGO.com ar savu vārdu, uzvārdu, pasta adresi, kontakttālruni un e-pasta adresi. Ierobežojumi - viena persona var piedalīties izlozē tikai vienu reizi. Ja būs saņemti vairāk par vienu pieteikumu no vienas personas, skaitīsies tikai pirmais saņemtais pieteikums.

Balva: Uzvarētājs saņems unikālu LEGO komplektu - Latvijas karogu. Tas sastāvēs no aptuveni 1740 detaļām un tā izmērs saliktā veidā būs 72 cm x 36 cm.  Kā jebkurš LEGO komplekts, tas Tev būs jāsaliek pašam ar komplektā iekļautas instrukcijas palīdzību. Šāds komplekts nebūs nopērkams. Balvu nevarēs apmainīt, kā arī to nevarēs samainīt pret naudu. Tomēr balvai ir ierobežota pieejamība - organizatori patur tiesības balvu aizvietot ar citu balvu līdzīgā vai lielākā vērtībā.

Izlozes kārtība: LEGO pārdošanas komanda ("Tiesneši) pēc nejaušības principa izraudzīs kandidātus. Kandidātu izloze notiks aptuveni 12:00 2018.gada 15.oktobrī. Tavas izredzes uzvarēt ir atkarīgas no derīgo Tavas valsts pieteikuma skaita.

Kā tiksi pie balvas: Potenciālie uzvarētāji 2018.gada 25.oktobrī uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi saņems e-pasta vēstuli ar ziņu, ka esat starp laimētājiem. Desmit (10) dienu laikā uzvarētājiem būs uz to jāatbild, norādot precizētu informāciju, kā norādīts zemāk. Ja desmit (10) dienu laikā potenciālais uzvarētājs nebūs sasniedzams, nebūs atbildējis uz e-pasta vēstuli vai nebūs korekti aizpildījis nepieciešamo uzvarētāja informāciju, tad pēc nejaušības principa tiks izlozēts jauns uzvarētājs no attiecīgās valsts derīgajiem pieteikumiem.

Potenciālā uzvarētāja apstiprināšana: Potenciālajam uzvarētājam tiks prasīts aizpildīt un atsūtīt e-pasta vēstuli ar uzvarētāja apstiprinājumu, kas saturēs (i) atbilstības apstiprinājums un balvas pieņemšana; (ii) atbrīvošana no atbildības; (iii) publicēšanas atļauja (izņemot gadījumos, kur aizliegta ar likumu). Tiklīdz šāda uzvarētāja apstiprinājuma e-pasta vēstule ir saņemta un tiesnešu apstiprināta, potenciālais uzvarētājs tiek atzīts par uzvarētāju.

Datu aizsardzība: Piedaloties izlozē, Tu piekrīti savu personas datu izmantošanai šo noteikumu ietvaros un noteikumiem, kas publicēti šeit.  LEGO System A/S, Aatvej 1, 7190 Billunda, Dānija ir pilnībā atbildīga par personas datu izmantošanas noteikumu ievērošanu. Piedaloties izlozē, Tu apstiprini, ka esi iepazinies ar LEGO privāto datu aizsardzības noteikumiemm pilnībā tos izproti un piekrīti tiem.

Papildus nosacījumi: Pieteikumam līdzi iesniegtie materiāli netiks atgriezti. Visi pieteikumi kļūst par organizatora īpašumu un var tikt lietoti citiem tirgus izpētes nolūkiem.

(i) Ja Tu esi uzvarētājs, tu piekrīti tam, ka organizators var lietot tabu vārdu un pilsētu uzvarētāju publicēšanai

(ii) Organizators nav atbildīgs par pazaudētu, nepareizi piegādātu, izkropļotu, nepilnu vai nederīgu pieteikumu vai par pieteikuma saņemšanu pirms Izlozes Perioda beigām.

(iii) Organizators nekādā veidā nenes atbildību par bojājumiem, zaudējumiem, ievainojumiem vai kaitējumu, kas dalībniekam radušies šīs izlozes rezultātā, cik tālu to neparedz likums.  Organizators ir pilnībā atbildīgs par nāves vai ievainojumu gadījumiem, kas dalībniekam radušies organizatora neuzmanības dēļ.

(iv) Jebkurš pieteikums vai darbība, kas saprātīgu argumentu rezultātā pēc Organizatora domām ir pretrunā ar šiem noteikumiem vai pēc savas būtības ir negodīgs pret pārējiem dalībniekiem, tiks uzskatīts par nederīgu un var rezultēties pilnīgā dalībnieka diskvalifikācijā

(v) Attiecīgu institūciju informēšana par balvas iegūšanu, kā arī piemērojamo nodokļu un citu tamlīdzīgu izmaksu segšana ir dalībnieka atbildība. Iepazīsties ar savas valsts nodokļu politiku.

(vi) Uzvarētāja noskaidrošanai sazinies ar klientu servisu www.LEGO.com/service

(vii) Šie noteikumi tiks uzraudzīti un administrēti saskaņā ar Dānijas likumdošanu.

Svarīgs datu konfidencialitātes paziņojums:

LEGO grupa par Tevi ievāks šādu informāciju:

LEGO identifikatoru, lietotājvārdu (ja tev ir LEGO identifikators)
Vārds
Adrese
Tālruņa numurs
E-pasta adrese

LEGO System A/S šo informāciju ievāks (un tikai nepieciešamības gadījumā dalīsies ar trešajām pusēm) tikai un vienīgi šādos gadījumos:

Izlozes nolūkos
Lai sazinātos ar Tevi saistībā ar šo izlozi
Lai varētu ievērot likumus un tiesību normas.

Ja piekritīsi saņemt veikala piedāvājumus no LEGO, tad LEGO Tev sūtīs šādus piedāvājumus uz e-pastu un/vai SMS

Ja piekritīsi saņemt veikala piedāvājumus no LEGO, tava personīgā informācija tiks uzglabāta trīs (3) gadus kopš informācijas iegūšanas brīža. Tavi personas dati tiks dzēsti, lai ievērotu personas datu aizsardzības likuma normas saistībā ar šo izlozi,  bet ne vēlāk, kā pēc viena gada.

Trešās puses, kurām nepieciešamības gadījumā tiks nodoti Tavi personas dati:

Trešās puses, kuras pieprasīs informāciju par uzvarētājiem (likuma ietvaros)
Valsts iestādes (likuma ietvaros)