Latlug.lv piedzīvojumi Tallinā

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latlug.lv triecienvienība ar Lauri, Rolandu un Pēteri sadarbībā ar šoferi, kurš vēl nav inficēts ar Lego vīrusu, devās uz Tallinu apmeklēt iespaidīgo Tatu Lego pilsētu. Ar vārdu "iespaidīgo" es domāju apmēram 40 kvadrātu plašu telpu pildītu ar nesaskaitāmi daudziem lego veidojumiem. Tās centrā uz apmēram 10 kvadrātmetru galda atrodas Lego pilsēta. tās saimnieks nekad nav pātraucis krāt lego setus, tādēļ viņa lego pilsētā ir redzami Lego@Town seti, sākot no 80tajiem gadiem (un iespējams pat agrāki) līdz pat mūsdienu pēdējiem city modeļiem. Divu līmeņu pilsētas izkārtojumā notiekošā ir tik daudz, ka acis, visu to vērojot, patīkami apžilbst.

Un Lego pilsēta nav vienīgais, kas aplūkojams šajā vietā, gar sienām daudzajos plauktos ir izstādīti dažādi classic un jauni Lego seti. Šeit ir aplūkojami un aptaustāmi gandrīz visi iespaidīgākie un svarīgākie pēdējo desmitgažu technic, creator un city tēmu seti.

Šajā bildē apskatāms būvēšanas stūris. garš darba galds, kura virsmu jau klāj neskaitāmi in-process būvējamie seti, ar kuriem papildināt plašo pilsētu. plus plastmasas kastītēs sašķiroti dažādi mazie Lego gabaliņi priekš unikālo Lego veidojumu būvēšanas. 

Kā jau dažās bildēs ir redzams, Lego šeit ir patiešām daudz un tas noved mūs pie šī apmeklējuma mērķa - pārvietot plašo kolekciju uz jaunām, ietilpīgākām telpām. pavisam drīz šo kluso zāli pārņems lego pilsētas cilvēciņu kņada, tiks uzslietas neskatāmas ēkas un gar tām pa ielām trauksies lego mašīnas, kā arī pa uzslietu dzelceļa tīklu apkārt trauksies lego ātrvilciens. Būšot pat ezers ar nogrimušu kuģi.

Pilsētas pārvietošanas process ir sācies. viens pēc otra pazūd pilsētas kvartāli. saimnieks Tatu demontē galda plāksni. jaunais pilsētas plānojums tiks veidots pilnībā no jauna un pavisam savādākā izkārtojumā.

Lauris ar pulksteņmeistara rūpību krāmē pārvietošanas kastēs neskaitāmos Lego modeļus

Rolands ar maestro atvēzienu diriģē lego setu kastu pārvietošanos

Soli pa solim, metru pa milimetram, klucīšu graboņas mūzikai skanot, darbs rit uz priekšu.

Busiņš stāvgrūdām pilns ar labumiem :)

 

jo plaukti ir kļuvuši manāmi tukšāki..

O jā, un mūsu darbošanās ir devusi rezultātu, gandrīz visa pilsēta un lego kolekcija ir jau nokļuvusi jaunajās telpās. aizvedam vēl dažus pēdējos sīkumus un varam ievilkt ķeksīti par veiksmīgi padarītu darbu! Mēs dodamies mājup, taču Tatu turpinās darbu pie savas jaunās Lego city izveides un mēs noteikti ziņosim par turpākajiem jaunumiem šīs pilsētas attīstībā.

Vairāk bilžu no šī pasākuma aplūkojamas latlug_lv flickr galerijā.

foto: Pēteris Sproģis

 

Atslēgvārdi: