LATLUG @ Wintercon 2015

Pēc veiksmīgas sadarbības vasarā notikušajā UNICON pasākumā, tikām uzaicināti uz tāda paša tipa notikumu, tikai ar ziemīgāku nosaukumu WINTERCON un ziemīgāku norises datumu- 20. decembri. Atšķirībā no vasaras šoreiz pasākums ilga tikai vienu dienu un visi interesenti centās tikt iekšā norises vietā jau kopš atvēršanās brīža. Apmeklētāju rinda bija iespaidīgi gara :)

Latlug zona atradās 2. stāvā pie ieejas zālē, tamdēļ arī katram apmeklētājam kaut reizi dienā sanāca nostaigāt gar mūsu LEGO ekspozīcijas galdiem. Šoreiz pasākuma apmeklētājiem piedāvājām Lego Star Wars un City ekspozīcijas, kā arī nelielu ( ļoti ierobežota telpa) brīvās būvēšanas galdu. Star Wars ekspozīcija bija līdz šim lielākā, jo šoreiz mums piebiedrojās arī būvētājs Nikolai Mordan no Tallinas ar saviem iespaidīgajiem SW modeļiem.

Lego City ekspozīciju šoreiz uzlikām 3x14 bāzesplašu lielumā jebšu 0.75 x 3.5m plašumā. Pēdējā laikā LATLUG ir pieradinājis savus pasākumu apmeklētājus pie lielāka izmēra LEGO pilsētām, bet šoreiz pieejamā galda virsma noteica pilsētiņas izmērus. Bet jebkurā gadījumā izdevās uzlikt interesantu sliežu trasi braucošajam vilcienam, kā arī pilsētā bija paslēpušās dažādas aizraujošas LEGO figūriņas.

Tā kā WINTERCON apmeklētāji ir ļoti kreatīva publika, tad LEGO brīvās būvēšanas galds ir must have lieta šajā pasākumā! Visiem bija iespēja ievingrināt pirkstus un savu radošumu būvēšanā ar LEGO elementiem. Ja brīvās būvēšanas galda plašumi ir pa šauri, var arī kā Brunis, iekarot visu grīdas virsmu ar savu LEGO kreativitāti.

Ļoti iecienīts apmeklētāju vidū bija Mārča radītais un kustīgais LEGO Technic Star Wars R2 D2 Astromech. Ja būtu konkurss par fotogrāfētāko WINTERCON 2015 objektu, LEGO Astromech noteikti pretendētu uz vienu no TOP pozīcijām! 

Mums bija interesanti aplūkot dažādos un košos WINTERCON cosplay fanātu tērpus, savukārt pasākuma apmeklētāji ar dziļu interesi un apbrīnu nodevās LATLUG LEGO ekspozīciju izpētei līdz sīkākajām detaļām. Star Wars bija populārākā tēma, bet arī LEGO City aina izraisīja pietiekamu interesi un priecīgus smaidus skatītāju vidū.

WINTERCON 2015 ir noslēdzies un prieks, ka esam spējuši daudzskaitlīgajam apmeklētāju pulkam parādīt plašās LEGO hobija iespējas. Paldies visiem, kas atnāca uz LATLUG LEGO zonu, kā arī LATLUG komanda saka paldies Unicon Latvia par lielisko iespēju piedalīties šajā aizraujošajā notikumā! Uz tikšanos jau kādā no Mūsu turpmākajiem LEGO pasākumiem!