LATLUG Lego ekspozīcija "Zvaigžņu Kari: Spēks mostas" pirmizrādē.

Šī ir jau otrā reize, kad LATLUG izstādas Kino Citadele telpās, iepriekš bijām klātesoši The Lego Movie prezentācijā. Lai kino apmeklētājiem būtu pieejama apskatei plašā LEGO Star Wars modeļu ekspozīcija, LATLUG komanda uzstādīšanās darbus sāka jau agru no rīta. Brāļi Barkeviči prasmīgi atšifrē, kurā kastē paslēpies katrs ekspozīcijas elements, un prasmīgi sāk to izkrāmēšanu uz izstādes galdiem. Kā vienmēr piegādes procesā dažiem modeļiem nolūzuši kādi mazi elementi, tā kā darāmā uzstādīšanās laikā vienmēr pietiek.

Centrālais apskates objekts noteikti bija plašā Star Wars Tatuinas pilsētas aina, kas veidota pēc klasiskās triloģijas, kā arī improvizētā cīņas ainu ar uzbrukumu bāzei. Uz šī galda redzamā aina ir vairāku biedru kopdarba rezultāts. Iepriekš forumā detalizēta apspriedām, kurš kuru elementu veidos un kur tas būs novietots, lai izstādīšnās dienā ātri un bez aizķeršanās visu varam uzstādīt.

Ja daudzi no LATLUG biedru pašdizainētajiem objektiem apmeklētājiem varēja šķist pārāk sarežģīti un veidoti no neiespējami daudziem klucīšiem, lai viņi paši saņemtos kaut ko tādu kādreiz uztaisīt, tad cilvēku iedvesmošanai izbaudīt "Zvaigžņu Karus" LEGO formātā bijām izstādījuši arī oficiālos LEGO Star Wars komplektus, kuri ir pieejami katram interesantam.

Ņemot vērā "Zvaigžnu Karu" filmas kulta statusu bija garantēts, ka būs sastopami apmeklētāji neparastos kostīmos. Šeit viens no viņiem Džabas kostīmā izbauda Mārča priekšnesumu ar kustīgo LEGO Technic R2 D2 Astromech.

Papildus LEGO Star Wars modeļiem bijām izstādījuši arī tik ierasto LEGO City pilsētas ainu, lai priecētu mazu un lielu apmeklētāju acis. Īpašu uzmanību piesaistīja detalizētās modulārās ēkas, braucošais vilciens un kustīgais panorāmas rats. Pat ja neizdevās speciāli apstāties pie LATLUG Lego pilsētas,  to varēja ērti aplūkot arī stāvot uz lēnām slīdošā elevatora, kura priekšā tā bija uzstādīta.

Un tā LATLUG komanda pavadīja visu dienu priecējot "Zvaigžņu Kari- Spēks mostas" filmas apmeklētāju acis ar dažādajiem LEGO modeļiem. Ja kāds pēc filmas noskatīšanās atgriežoties mājās sāka meklēt, kur ir viņa sen neaiztiktā LEGO klucīšu kaste, tad šķiet, mēs savu uzdevumu-LEGO iedvesmot, būsim izpildījuši godam un šī izstādīšanās uzskatāma par veiksmīgu. Sakām paldies Kinoblogeri un Kino Citadele par sadarbību un iespēju būt klātesošajiem šajā aizrajošajā notikumā. Uz tikšanos jau kādā no nākamajiem LATLUG pasākumiem!