Kā Rolands BMW i8 būvēja

5.maijs 2018.
Šoreiz sāku ar sānu. Interesanta viņam durvju līnija. Gan priekša, gan aizmugure durvīm ir izteikti slīpa. Pamēģinās šo salaist kopā ar inverto 75 grādu slopi.

6.maijs 2018
jap - tā invertā 75 grādu slope tīri labi iet kopā ar šo slīpumu. Ievērojiet, ka durvis ir būvētas nevis no apakšas uz augšu, bet gan no aizmugures uz priekšu, pa ceļam vēl šur tur mainot virzienu. Tai invertajai 75 grādu slopei ir caurumi taisnajā sānā, kas precīzi atbilst trim kņopēm. To te arī izmantoju. Bet - uhh... kā nomocījos ar roktura daļu. Tur trijos virzienos slīpums aiziet un pati rokturu daļa ir padziļinājumā. Baigās aizdomas, ka pie šī vēl atgriezīšos.

Pēcāk pieķēros pie grila daļas. Šitā man kāda trešā versija. Tie mazie 1x1-1x1 bracketi riktīgi labi - veido vajadzīgo šauro pelēko līniju. Apakša būs puspiesegta ar bamperi un tad gan augša, gan apakša būs vajadzīgajā platumā (vai apreizāk sakot - šaurumā). Ah.. un protams - abas grila daļas ir leņķī. Aaa... un pielaboju druvju logu līniju - iestrādāju tur pusplāksnes pacēlumu.

7.maijs 2018
Turpinu ar priekšējiem lukturiem. Nu nav tur īpaši daudz vietas spēlēties ar leņķiem, bet kaut kā sanāca lampu "salauzt" divos leņķos un vēl piesegt sānu.

8.maijs 2018
Kaut kas ļoti netipisks man: parasti ir tā, ka es kādu vietu pārstrādāju - iegūstu vajadzīgo formu, bet tas kopumā paliek nestabilāks. Šoreiz kaut kā otrādāk. Pārstrādāju priekšējo lampu ārpusi un turpināju ar bamperi, bet tas viss kopumā kļuva daudz stingrāks.

16.05.2018
Sanāca tomēr nedaudz savādāk, kā sākumā biju iecerējis. Tā vietā, lai puspiesegtu apakšējo grila sekcijas plāksni, pārtaisīju visu, kas tur aizmugurē un uz priekšu izvilku "headlight brick" tehniku.  Bet nu jau vairākas dienas mokos ar daļu zem grila - gaisa atveri un lūpu zem tās. Kādi trīs, četri varianti jau izmēģināti, bet neviens nav pietiekami labs...

18.05.2018
Pēc neskaitāmām iterācijām, es beidzot atradu pareizās detaļas priekš priekšējās gaisa atveres apakšas. Izrādās - to varēja panākt ar mazajiet LEGO-Tehnika paneļiem. Konstrukcija ir stingra un vienkārša.