Apskats: "The Lego Movie"#70812 "Creative Ambush"

Produkta grupa: The Lego Movie
Izlaiduma gads: 2014
Komplekta svars (g): 544
Kastes izmēri (cm): 28 x 26 x 8
Paredzētais vecums: 8 - 14
Kopējais detaļu skaits: 474

The Lego Movie produktu līnija ir jaunievedums, kas parādijās šogad, un viens ir skaidrs - šie komplekti ir vienkārši mežonīgi traki un tos ir jautri būvēt. Arī detaļu klāsts Lego entuziastus neatstās vienaldzīgus. 

Kastes saturs

Kastē atrodas:

  • divas instrukciju grāmatiņas
  • četri numurēti maisiņi
  • uzlīmju lapa

 Minifigūriņas

Kas gan cits, ja ne minifigūriņas atdzīvina jebkuru lego komplektu un šeit tās ir veselas četras

Minifigūras ir labi detalizētas un labi iederēsies jebkurā Lego kolekcijā. Mans favorīts noteikti ir ūsainais vecis ar brūno hūti - sen jau nebija redzēta tik nopietna minifigūriņa.

Būvēšanas process 

Viss sākas ar ļaunā mikromenedžera būvēšanu. Neliels robots, kurš sevī ietver daudz interesantu detaļu kā arī vienkāršus bet efektīvus konstruktīvus risinājumus. Kreisajā pusē ir arī pēdējā laikā populārais Flickfire Missile. Kājas un rokas ir pilnībā funkcionālas un var ar tām veidot dažādas pozas.

Kad ļaunais robots uzbūvēts var turpināt būvēt labo lidaparātus. Pēc pamācības nākamais ir "Bobs Kabobs" kebaba lidaparāts. Es nezinu kam ir radusies šī trakā un neprātīgā ideja ātrās ēdināšanas iestādi pārbūvēt par lidaparātu, bet es viņam noteikti par to piešķirtu kādu prēmiju, jo šis tiešām ir mazs, bet stilīgs lidaparāts. Četras mazas turbīnas, kurām var mainīt leņķus, regulējami spārni ar divām "kebabraķetēm", rotējošs gaļas blāķis.. mazs un tiešām funkcionāls lidaparāts.

Šī komplekta zvaigzne noteikti ir vesterna tēmas divplāksnis. Detaļu un krāsu daudzveidība šeit ir fenomenāla un detaļu pielietojums arī ir fantastisks. Kā piemēram logu slēģu izmantošana kā spārnu un astes stūrējamie elementi. Klavieres divplāksnī? Kāpēc gan ne.. atliek tikai aplaudēt Lego dizaineru priekšā. Pie funkcijām var ieskaitīt spārnu lielgabalus un aizmugures lādes, kurās atrodas dinamīts. 

Kopsummā lidmašīna ir uzbūvēta ļoti interesanta un pievilcīga, kā vienu mīnusu varētu pieminēt spārnu neizturīgumu - tie mēdz diezganbieži salūzt ja drusciņ neveikli paņem lidmašīnu rokās, ja neskaita to, tad šis lidaparāts tiešām ir vienreizējs!

 

 

 

 

 

 

Kopsavilkums

Neprātīgu ideju salikums un interesanto detaļu klāsts un pielietojums šo komplektu padara īpaši pievilcīgu. Kā detaļu donors šis komplekts piedāvā daudz retu un unikālu detaļu, kā arī ir interesants un diezgan sarežģīts būvēšanas procesā (īpaši lidmašīna). Man personīgi ļoti patīk šis komplekts tapēc iesaku to arī citiem Lego faniem!