Apskats: "The LEGO Movie" #70813 "Rescue Reinforcements"

Produkta grupa: The LEGO Movie
Izlaiduma gads: 2014
Komplekta svars (g): 1132
Kastes izmēri (cm): 48 x 28 x 7,5
Paredzētais vecums: 8 - 14
Kopējais detaļu skaits: 837 (ieskaitot 5 minifgūras)

Viens no neprātīgākajiem komplektiem kādu jelkad esmu redzējis. Gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē. Burtiskā nozīme - detaļu sortiments ir vienkārši - wow. Tiešām daudz un interesantu detaļu. Izskatās, ka ir arī šis tas jauns, piemēram, ugunsdzēsējrobotam rokās un kājās izmantotās pelēkās lokanās šlangas. Bet tā pārnestā "neprātīgā" nozīmē ir vienkārši neaprakstāma. Labi - es saprotu ugunsdzēšju mašīnas transformeris ar attiecīgiem ieročiem (ūdensmetējs). Pamazām jau sāku pierast pie melnajām ļaunajām kastēm ar ķetnām un kājām. Bet lidojoša kūtiņa??? Seriously??? Šķiet beidzot LEGO dizaineri ir paši dzīvē realizējuši saukli, ka LEGO nav rebežo - vien Tava fantāzija.

Iepakojums

Uz kastes priekšskata redzam visus trīs komplekta varoņus darbībā un lielu "The LEGO Movie" logotipu.

Kastes aizmugurē redzams ugunsdzēsējrobots cīņā ar melno kasti, tad lidojošā kūtiņa, kas apmērā ar burkāniem un āboliem melno kasti un (laikam) sliktos robo-cilvēciņus, un vēl pāris spēju katram no modeļiem tuvplānā.

Kastē iekšā 7 maisiņi ar detaļām, visi numurēti (tas nozīmē, ka instrukcija būs secīga pa maisiņiem, kas būtiski atvieglos detaļu meklēšanu), uzlīmju lapiņa un trīs instrukciju grāmatiņas - katram modelim sava.

Sākam būvēt

Pirmā grāmatiņa ir paredzēta ugunsdzēsējrobota salikšanai. Kā jau gaidīts - instrukcija rit maisiņu pa maisiņam. Pirmā maisiņa izlikšanas rezultātā mums sanāk ugunsdzēsēju mašīnas kabīne, jeb robota galva. Tai ir noceļams jumts un kabīnē var ievietot pašu ugunsdzēsēju minifigūriņu.

Nu labi - tas, ko es nosaucu par robota galvu, izrādās reizē ir arī robota rumpis, jo pēc otrā masiņa salikšanas pie tiem pelēkajiem izbīdījumiem pistiprinās divas draudīgas rokas. Vienai ir četri kustīgi pirksti (3 + īkšķis), otrā roka ir ūdensmetējs ar četriem stobriem, kas pie tam rotē. Vareni!!!

Nu kā lai neiepozē ar tādu briesmoni rokās :) !!! (neskatāties uz manām plombēm)

Trešais maisiņš izlikts - robots gatavs. Pieņemu, ka filmā šis būs labais tēls, bet vienalga gribēju nodemonstrēt, ka robota kreisās rokas pirksti spēj kaut ko noturēt, šajā gadījumā - savu pilotu - ugunsdzēsēj minifigūriņu.

Pirmā grāmatiņa ar to arī beidzas - turpinām ar otro grāmatiņu, kas ir stipri mazāka un plānāka. Tā paredzēta melnās ļaunās kastes salikšanai. Melnās kastes salikšanai izmantojam attiecīgi ceturto un piekto maisiņu. Ceturtajā maisiņā saliekam pašu kasti, bet piektajā tai klāt pieliek ķetnas un kājas. Kaut kur šī robo-kastes kājas man atgādina vienu no Star Wars robotiem. Bet nav jau arī nekāds pārsteigums... te sastopami elementi vai tēli no pilnīgi visām iepriekš izdotām LEGO sērijām.

Izskatās pēc pārogļojušās vistas... :)

Turpinām ar pašu neprātīgāko modeli - lidojošo kūtiņu. Sestais maisiņš - kūtiņas/helikoptera korpuss gatavs. Un uz tās.. ne gluži jumta tās laimīgais saimnieks.

Un lūk arī gala rezultāts - esam gatavi bombardēt apkārtējos ālutiņus ar burkāniem un āboliem. Asistente - vista meklē mērķi, bet pašai būdiņai jauda ir viens zirg.. ui nē, atvainojiet - viens cūkspēks.

Un šeit visa "laimīgā ģimenīte" vienkopus.

Nu.. vai arī ne tik laimīgā...

Detalizācija - viens vienīgs pilnīgs crazy! Te nu vienreiz man nav kur piesieties, jo dizaineru fantāzijas lidojums ir pamatīgi pārsniedzis manējas iztēles robežas.

Sarežģītība - nav pārāk sarežģīts, bet savu laiku noteikti vajag ieplānot. Galu galā - komplekts ir krietni lielāks nekā sākotnēji šķiet. Tā, protams, ir ļoti laba lieta. Viennozīmīgi izdevies komplekts. Ja naudiņa atļauj - droši pērkam nost. Un - ak jā - šo arī var būvēt visa ģimene kopā, jo katram modelim ir sava instrukciju grāmatiņa un savi detaļu maisņi. Pēc tam dodamies cīņā, katrs ar savu varoni.

Spēlējamība - nav kur piesieties. Atšķirībā no dažiem man zināmiem Star Wars sērijas divkājainajiem robotiem - šie ir stabili. Visiem rokas kustās, kājas kustās, visur kaut kas atverams un izšaujams. Kurstīgs ūdensmetējs, kūtiņai/helikopterim divi kustīgi propelleri, kā arī iespēja izgāzt uz galvas sili ar dārzeņiem. Ir labi...

Detalizācija:
Sarežģītība:
Spēlējamība:
Papildinājums kolecijai: