Apskats: " The Lego Movie" #70809 "Lord Buisiness Evil Lair"

Produkta grupa: The LEGO Movie
Izlaiduma gads: 2014
Komplekta svars (g): 1088
Kastes izmēri (cm): 48 x 28 x 7
Paredzētais vecums: 8 - 14
Kopējais detaļu skaits: 692 (ieskaitot 6 minifgūras)

 

The Lego Movie #70809 "Lorda Biznesa ļaunuma midzenis" ar 738 elementiem ir viens no lielākajiem šīs līnijas setiem. Tas jums piedāvā 7 minifigūras un plašu "Ļaunuma Midzeni", kurā izpausties, ar pieejamajiem tēliem, radot dažādus sižetus. Tā kā filma vēl nav iznākusi, tad, tā vietā, lai attēlotu filmā redzētos notikumus, jāliek vien lietā sava izdoma un jāizspēlē savs scenārijs. Ir iespējams veidot talkšovu uz sarkanā dīvāna, jo kamera vienmēr ir gatavībā visu filmēt, var sasaukt sanāksmi pie kantainā galda, kur ir sēdvietas četrām minifigūrām, un apspriest, kādus eksperimentus veikt otrajā stāvā, kur pieejama kaut kāda veida mehāniska ierīce minifigūru testiem. Kā arī aiz melnajām atveramajām durvīm vienmēr gatavībā ir kustīgais lāzeris ar asajām spīlēm.

Kaste ar lielu TheLegoMovie logo, kā arī varoņiem, kas priecīgi ietusē pa "Ļaunuma midzekli" un nemaz tik ļoti ļaunuma pārņemti vai iebiedēti neizskatās. Atšķirībā no ierastajām Lego kastēm šī ir nevis matēta, bet glancēta... nevaru īsti iedomāties, kādu atšķirību tas rada, vienīgi nāk prāta, ka tagad uz tās ērti paliek pirkstu nospiedumi, un varēsiet labi redzēt, cik tā ilgi stāvējusi veikala plauktā. 

Iekšā atrodami 5 maisiņi ar elementiem, divi bukleti un vēl daži sīkumi, ārpus maisiņiem. Par laimi stikeri nav pārmērīgi saburzīti, kā bieži mēdz gadīties. Grāmatiņas ir tikai divas, atšķirībā no dažiem citiem TLM ( The Lego Movie ) setiem, kur būvējami divi modeļi, šeit ir tikai viens galvenais modelis, tātad arī papīrs, kur uzdrukāt instrukcijas, vajadzīgs mazāk. Būvēšana notiek tipiski pa soļiem, atverot maisiņus no 1 līdz 5, kā arī vajadzētu darīt, atverot maisiņu vienu pa vienam, tādejādi esot ar mazāku elementu skaitu uz galda, ātrāk atrodot vajadzīgu ērtākai būvēšanai.

Atveram 1. maisiņu, tajā viens otram kompāniju sastāda ļaunais Lords Bizness un Emets, un par laimi nekas ļauns vēl nav noticis un abi ir sveiki un veseli. Bet iespējams tas tamdēļ, ka "Ļanuma Midzenis" vēl nav uzbūvēts. Nav zināms, kādus labumus ļaunais Lords Bizness piesolīja parastajam puisim Emetam, bet abi vienojas par būvatļaujas izsniegšanu "Ļaunuma midzeņa" projektam un būvēšana var sākties. Būvēšanas process ir nesāpīgi vienkāršs, ofisa telpa sastāv no daudziem salīdzinoši lieliem elementiem, un tie vienkārši ir jānovieto viens uz otra, bez pārkomplicētu tehniku klātbūtnes. Knifīgākā liekas galda konstrukcija, tā liekas izmantojama ne tikai šajā setā, bet arī ērti ievietojama jebkur citur Lego city vidē.

2- trais maisiņš pabeigts, no plastmasas maisiņa svaigā gaisā ir izlauzusies minifigūra El Macho Wrestler, kā arī rozīgais vienradzi Biznis Kitty. Virs iepriekš uztaisītā ofisa otrajā līmenī esam uzbūvējuši kaut kāda veida eksperimentu kambarus, kur var ievietot minifigūras veikt kaut kāda veida ļaunas/ labas darbības. domāju mēŗķauditorijas bērni vecumā 8- 14 paši izdomās, ar kādu zinātni viņi tur nodarbojas.

3- šajā maisiņā ir policistu minifigūru pāris Ma cop un Pa cop un "Ļanuma Midzeņa" ēkai jauna daļa, kur atrodas iebūvēts lāzera aparāts ar sarkano starmeti un asām knaiblēm ap to. izmantojot tehnikas klučus ir panākts kustīgs mehānisms, durvis atveras un uz āru izbrauc lāzers. mehānisms ir izturīgs un strādā pārliecinoši. Bet nav zināms, vai lāzeram izdodas izšaut savus starus, jo blakus visu kontrolē policistu figūras.

4- tais maisiņš uztaisīts, varoņu pulkam pievienojas viedais hipiju vīrs Vitruvius, kurš uz notiekošo noraugās no balkonu virs lāzera. 2-trā stāva grīda ietver sevī slepenu knifu, ja pavelkat balkona margas uz priekšu, tad grīda tās aizmuguras daļā 2x4 plate platībā leņķī nolocas uz leju, ērts veids kā nogrūžot uz grīdas apdullināt kādu ļaunu minifigūru.

Saliekam 5-to maisiņu, kurā atrodas detaļas priekš Biznis Kitty TV studijas bloka, diegā pievienotas klucīšu baterijas, kā arī biedeklīgā skorpionveidīgā zvēra, kas bildē atrodas virs Emeta un Vitruvius galvām. "Ļaunuma Miteklis" klik klik no sīkiem ļauniem gabaliņiem ir savācies par vienotu kopumu, un tas, vai izdosies šajā vietā ieviest klucīšu labo karmu atkarīgs no Emeta un Vitruvius cīņasspēka.

Detalizācija Visas ēkveidīgas konstrukcijas veidotas pārsvarā no vienkāršiem klučiem, vienkāršās tehnikās, šur tur pa vidu iejaucot kādu specializēto detaļu, kā rezultātā kopskatā viss izskatās labi. Melnā ir galvenā krāsa, taču modelis neizskatās smagnējs, ir veiksmīgi pa vidu iebūvētās detaļas arī citās krāsās, kā arī caurspīdīgie elementi labi papildina modeli. Stikeri ir patiešām maz priekš tāda izmēra 738 klucīšu modeļa, un tie daži, kas ir atrodami, rada iespaidu, ka pēc tam ir lieliski izmantojami arī kādā pašveidotā Lego modelī.

Sarežģītība Ēka pārsvarā ir veidota no daudziem standarta un samērā liela izmēra klučiem, ar vienkāršām tehnikām, vienvārdsakot būvēt to nav sarežģīti. Tehniski kustīgie elementi- lāzers un kustīgā grīda ir vienkārši uztverami un lieliski pievieno funkcionalitāti modelim.

Spēlējamība Tehniski kustīgie elementi kā lāzers aiz durvīm un kustināmā grīdas daļa ir izturīgi konstruēti un nesalaužami pat iekarsuša spēlmaņa rokās. Setā ar 7minifigūrām un veselu ļaunuma ofisu, vienmēr būs kur un kā izpausties, tēlu dažādi raksturi veido kolorītu sabiedrību, kuras vidū intrigas un notikumu pavērsieni neapsīks kā seriālā "Ugunsgrēks", tad kamdēļ skatīties TV, ja daudz aizraujošāk ir visu izspēlēt dzīvi acu priekšā uz sava rotaļu galda.

Detalizācija:
Sarežģītība:
Spēlējamība:
Papildinājums kolecijai: